Käru jalakate hoiab sinu lapse soojas ja annab kärule just Sinu valitud välimuse!

Otsid jalakatet, et külma ilmaga lapsele kärus lisakiht sooja pakkuda aga ei ole leidnud just täpselt seda õiget värvi ja mustrit?

Meil valid Sina ise, millisest kangast me Sulle jalakatte õmbleme. Vali softshellkangas ükskõik millisest eesti e-poest ja käru jalakate meie enam kui 20 mudeli seast.

Mida värvi ja mustrid teised endale valisid? Oh, kõiksugu kaunist kraami on meie õmbluslaualt läbi käinud.

Miks kärus jalkatet kasutada?

Istuval lapsel, kes kärus üsna paigal on, kulub lisa soojakiht tuulekindla jalakatte näol külmal ajal vägagi ära. Mõnusalt lihtne paigaldus, krõpsupaelaga käru raami ümber ja korras. Jalakatet saab kasvõi poole une pealt salaja hiilides kärule lisamas käia, kui ilm ootamatult viludaks läheb. Külgedelt ulatub see mõnusalt piisava varuna ümber käru istumisosa nii, et tuul ei puhu katte ja käru vahelt lapseni puhuma. Seda isegi siis, kui laps jalgadega korralikult sapsib, sest jalaosa on alt kinnine justkui kotis. Ei mingeid külmetavaid varbaid!

Kõik meie jalakatted on õmmeldud softshellkangast. See on tuulekindel ja vetthülgav kangas, mis kannatab välja isegi pisema vihmasaju. Hetkel on valikus üle 20 erineva jalakatte mudeli, nende hulgas ka universaalne jalakatte mudel, mis sobitud kõikide kärudega, nii ei pea ükski laps külma kätte jääma.

Värvilised ja kirjud jalakatted

Kui eelistad midagi eriti erksat ja värvilist, vaata meie eritellimuskangastest jalakatete suunas. Tellime softshellkanga kohale ükskõik millisest eesti kangapoest ja õmbleme katte täpselt sinu valitud mustriga.

Meie lemmikvalikutes on näiteks need e-poed:

https://riimetex.ee/tootekategooria/softshell/

https://www.remps.ee/et/c/softshell

https://www.koojaloo.ee/kangad/jopekangad

https://kangasemu.ee/kategooria/softshell/mustriline-softshell/

https://sunnyday.ee/tootekategooria/softshell/

https://www.kangasahver.ee/et/c/softshell

http://www.lipilapi.ee/et/c/softshell

Kui leiad aga sobiva softshelli ise mõnest teisest poest, siis tellime kanga sealt. Anna vaid oma valik teada.

Komplektid

Soovid oma kärule VEEL erilisemat välimust? Sinu valitud jalakatte kangast saame samasse komplekti õmmelda ka vihmakile koti, kärukoti, rihmapehmendused, porikatte, päikesenoka ja vankrikindad. Miks mitte ka samas toonis turvakaare katte ja istmekatte.

Värvilise äärega must jalakate

Sooviksid oma jalakattel midagi värvilist aga mitte liiga kirjut ega erksat? Siis on variant teha must jalakate värvilise äärega. Äärevalikut saad valida samadelt kangalinkidelt, mis ülalt leiad. Sel juhul oleneb eritellimuskanga maksumus jalakatte mudelist. Saada kiri sannale@sannale.ee või kirjuta meile sõnum FB:MinuSannale ja vaatame koos üle. Või saadame sulle hoopis valiku meie laovaliku kangajääkidest. Kui leiad sobiva kanga sealt, on värvilise ääre lisatasu +4.-

Mustast softshellist jalakate

Sooviksid jalakatet, mis on tagasihoidlik, stiilne ja mõnel juhul isegi kohe laos olemas? Siis vali meie musta värvi softshellist jalakatte variant.

Vajaksid abi otsustamisel ja valimisel? Kirjuta mulle ja vaatame koos. Kaks pead on ikka kaks pead.

sannale@sannale.ee või kirjuta meile sõnum FB:MinuSannale

Meeli