OÜ Sannale

OÜ Sannale

Ainulaadne disain ja meie enda loodud originaallõiked, mida ei leia kusagilt mujalt!

Valmistame just Sinu tellimisel ja Sinu jaoks! Sina ise valid värvid ja kangad, lisad ja suurused, ning meie teeme need käsitööna just Sinu jaoks valmis.

Oleme näinud hoolega vaeva, et saaksime pakkuda parimad kärulisasid. Vihmakiled, mis annavad lapsele õhku. Putukavõrgud, mis on tõsiselt putukakindlad. Kunstahast kärulisad, mis peavad vastu ilmastikule.

Meilt tellitud riided ja beebitarbed on tehtud täpselt sinu valitud kangastest ja sinu soovitud mõõtudes.

Naudime oma tööd ja hoolitseme selle eest, et Sina saaksid põhjalikult testitud ja kvaliteetseid tooteid, mille kasutamist tõesti naudid.

Kliendid meist:

Sandra Keinast: “Sannalest saadud tooted on kvaliteetsed ning vastavad täpselt kliendi soovidele ning vajadustele. Hea on ka see, et kodulehel on toodud välja suur hulk erinavaid vankritarvikuid, mille olemasolust polnud kuulnudki kuid nüüd neid omades ei kujutakski elu nendeta ette. Super armas ja kiire teenindus! Soovitan igaljuhul 🙂”

Lisett Oras: “Väga meeldiv kiire, personaalne ja sõbralik teenindus. Ootused täideti rohkem kui soovida oskasin. Soovitan väga. 😊”

Triin Pops: “Südame ja hingega tehtud! Soojalt soovitan” 

Reili Hinnov: “Fantastilised tööd tulevad suurepärase õmbleja masina alt.”

Helina Spiegel: “Vapustav teenindus ja kvaliteet! Soovitan!!”

Albina Pajusaar: “Ülimalt soe ja vastutulelik teenindus. Detailselt uuritakse kliendi soove ja tulemus on vapustav! Veel ei ole kohanud nii südamega tööd tegevat kollektiivi.”

Annely Suppi: “Väga tore ja sõbralik teenindus. Sain oma kaksikutele väga uhked satisretuusid, täpselt sellised nagu soovisin.”

Maire Roio: “Suurepärane teenindus! Sellise individuaalse lähenemisega saab klient just seda, mida ootab. Tellimust edastades tundsin, kuidas õmbleja vaatas kangahunnikut teisel pool Eestit justkui minu silmadega. Soovitan kindlasti!”

Alexa Ndra: “Äge teenindus!Hea kvaliteet!!Soovitan!”